Velilerle İletişim

Anne-Baba Eğitimleri: Her yıl Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi’ndeki uzmanlar tarafından anne-baba eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler Akademinin ve okulun ortak takvimi doğrultusunda planlanmaktadır.
 
Aylık Programların Paylaşılması: Her ayın başlangıcında; o ay ele alınacak temalarla ilgili örnekleri içeren bilgi paylaşımında bulunulmaktadır. Türkçe ve İngilizce eğitim programını kapsayan bu uygulama mail yoluyla velilerimize ulaştırılmaktadır.
 
Haftalık Gündem: Her hafta cuma günü o hafta yapılan etkinlik ve çalışmalar Türkçe ve İngilizce eğitim programını kapsayan haftalık bültenler, mail yoluyla velilerimize ulaştırılmaktadır.
 
E-Bülten: Her ayın sonunda yapılan etkinlikler, yazılı ve görsel olarak velilere sunulmaktadır. Çeşitli uzman yazılarının ve kitap önerilerinin bulunduğu e-bülten, velilerimize mail yoluyla her ay sonunda gönderilmektedir.
 
Rehberlik Bültenleri: Ailelere çeşitli konularda bilgi vermek ve öneri sunmak için her ayın sonunda rehberlik bültenleri, velilerimize mail yoluyla gönderilmektedir.
 
Akıllı Telefon Uygulaması: Öğretmenler, çocukların günlük yaşantılarını velilerimizle akıllı telefon uygulaması aracılığı ile paylaşmaktadır. Öğretmen-veli iletişimine önem verilmektedir.
 
Aile Katılımı: Velilerimiz, eğitim programınızın akışı dâhilinde meslekleri tanıma, mutfak etkinliklerine katılma vb. çalışmalarda okulumuza davet edilmektedir. Çocuklarımızla birlikte faaliyet yaptıkları, sınıf ortamını paylaştıkları, kendilerinin aktif olduğu bir gün geçirmeleri sağlanmaktadır.
 
Aylık Yemek Listeleri: Çocukların bir günde alması gereken kalori miktarları göz önünde bulundurularak hazırlanan yemek listeleri her ayın ilk günü veliler ile paylaşılmaktadır.