Kayıt

Yönder Okulları hakkında detaylı bilgi almak ve okulumuzu gezmek isteyen veli adaylarımızın, halkla ilişkiler ve kayıt biriminden randevu almalarını rica ederiz.

Kayıt Bilgileri
 
Ana Sınıflar: Hazırlık sınıflarına belirlenen kontenjan oranında Öğrenci Tanıma Görüşmeleri doğrultusunda öğrenci alınımları yapılacaktır.
 
Birinci sınıflar: Belirlenen kontenjan oranında "Öğrenci Tanıma Görüşmeleri" ile öğrenci alınacaktır.
 
2. ve 3. sınıflar: Belirlenen kontenjan oranında "Öğrenci Tanıma Görüşmeleri" ile öğrenci alınacaktır. Değerlendirme aşamasında aday öğrencilerin, matematik, Türkçe ve hayat bilgisi alanlarındaki akademik düzeylerine de bakılacaktır.
 
4. sınıflar: Belirlenen kontenjan oranında "Öğrenci Tanıma Görüşmeleri" ile öğrenci alınacaktır. 4. sınıfa başlayacak öğrenciler, Türkçe, matematik, fen, sosyal bilgiler derslerinden "Düzey Belirleme Sınavı"na gireceklerdir.
 
5., 6., 7. ve 8. sınıflar: Belirlenen kontenjan oranında "Düzey Belirleme Sınavı" ile öğrenci alınacaktır. Öğrencilerin, Türkçe, matematik, fen, sosyal bilgiler derslerinden "Düzey Belirleme Sınavı"na gireceklerdir.
 
Kayıt için gerekli belgeler şunlardır:

- 12 Adet öğrenciye, 1 adet veliye ait fotoğraf
- TC Kimlik numaralı anne-baba-öğrenci nüfus cüzdan fotokopisi
- Veli üzerine kayıtlı fatura veya ikametgâh
- Aşı karnesi fotokopisi
- Ara sınıflar için karne fotokopisi (Ana sınıfı öğrencileri için gerekli değildir.)

 
Notlar:

- Eğitim ve yemek ücretlerinde KDV %8' dir.
- Okullarımızda eğitimine devam eden kardeşlerin her biri için eğitim ücretlerinde % 10 oranında kardeş indirimi uygulanmaktadır.
- Ödemelerinde kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen velilerimiz, eğitim ve yemek ücretleri için anlaşmalı bankalarımızdan kredili mevduat hesabı açtırabilirler.